En Güzel Giyim Kombinleri

En Güzel Giyim Kombinleri

Tarzınıza uygun olan kıyafetlerinizden en dikkat çekici ve en güzel giyim kombinlerinizi oluşturun! Özel günlerde gerek bayan olsun gerekse erkek herkes en güzel kıyafetlerini seçer ve en ilgi gören birey olma çabasına girmek ister. Ortamda bütün gözlerin kendisi üzerinde olmasını ister. Ancak gündelik hayatta herkesin böyle bir çaba içerisinde olmadığı kesindir. Oysa stil sahibi bireyler günlük hayatta da kıyafet seçimlerinde özenli davranır ve kendi tarzlarını yansıtan giyim kombinlerinden yararlanırlar.

Kalem Etek

Bayanların vücut hatlarını ortaya çıkaran kalem etekler olgun görünmeleri için iyi bir seçenektir. Hem kısa hem de uzun üst giyimlerle kombinlenebilirler. Hem klasik hem de spor ayakkabı modelleri ile kombinlenebilen kalem etekler ofis ortamı dışında da günlük hayatta kolaylıkla kullanılır.

Boyfriend  Jeanler

Modern ve şık görünüme sahip olmak her bayanın istediği bir giyim tarzıdır. Boyfriend jeanler kadınların blazer ceketlerle kombine ettikleri veya salaş t-shirtlerle kullanabildikleri kıyafetlerdir. Bu pantolonların altına spor ayakkabıların giyilebileceği gibi topuklu ayakkabılarında giyilmesine yer verilebilir. Özellikle tarzında değişiklik yaratmak isteyenler için stiletto tarzı ayakkabılardan yararlanılabilir. Giyim kombinleri bayanlar için son derece önemlidir.

Vintage

Özellikle 19. Yüzyıla damgasını vuran Vintage tarz birbirinden farklı dönemlere ait olan kombinleri ve stilleri yansıtıyor. Yirminci yüzyıldan öncesinde kalan giyimler vintage olarak adlandırılıyor. Kıyafetlerin kesim şekli ile vintage tarzların ortaya çıktığı ve bu yılda da geçen yıl ile birlikte yanı oranda ilgi gördüğü bilgisine rastlamak mümkün!

Hollywood yıldızları ve sanatçıların gardırobunda muhakkak vintage kıyafet örneklerine rastlanılır. Sanatçılar için olmazsa olmazlardandır. Vintage kullanımında basic tarzı ile kombinlenmesi önem taşır. Denim pantolon ile birlikte bir vintage bluz giyilebilir. Vintage uzun bir etek ile birlikte beyaz bir t-shirt veya eteğin rengine uyumlu başka renkte bir t-shirt kombinlenebilir. Önemli olan bu noktada renklerin birbirini boğmamasıdır.

Kıyafette bulunan bir renk kendini oldukça öne çıkarıyor ise diğer bir rengin mat kalması sağlanarak tarzda uyum yaratılabilir. Örneğin siyah ve mavi birbirini boğan renklerdir. Bu nedenle birlikte kullanılmaları önerilmez. Siyah ile kırmızı renk kullanımına yer verilebilir.

Bu Yazıyı Paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir