2018 Erkek Modası

Dikkat çeken 2018 erkek modasında bu yıl oversize kesimler öne çıkıyor. Bununla birlikte bomber ceketlerde bu yılın ilgi görmesi beklenilen tasarımlarındandır. Bu yılın modasında bu iki tasarımı sıklıkla görmemiz mümkün! Canlı renk kullanımı da yine 2018 erkek modasında kendini ön plana atıyor.

Kış sezonunda genellikle koyu renkler tercih edilirken 2018 yılının erkek kış modası koyu renklerin yerine canlı renklerin ilgi gördüğünü ortaya çıkartıyor. Modaya uyum sağlayarak stil sahibi olmak isteyen erkekler 2018 erkek modası ile daha ilgi çekici olmak için yarışıyorlar.

2018 Kış Sezonu Trendleri

2018 yılının enlerine bakılırsa bu yıl kış boyunca erkeklerin gardıroplarında bulundurmaları gereken parçalar şöyle sıralanıyor: koyun kırpma detaylı deri ceketler, büyük spor ayakkabılar, kapüşonlu sweatshirtler, ekose gömlekler ve kargo pantolonlardır. Bu beş parça bu yılın en gözde kış sezonu trendleri olarak karşımıza çıkıyor. Entelektüel erkekler modayı takip ederek kendi stillerini oluşturmada oldukça başarılıdırlar.

Modayı takip ederek ortaya koyulan tarz kişilerin kendi stillerini yansıtmasında iyi bir yol izlediğini de belirtir. Bakımlı erkekler için moda vazgeçilmez bir kavramdır denilebilir. Kendi stilini girdiği her ortamda dinamik tutmak isteyenler bu yılın modasından feyz alarak kendi tarzlarını yaratmada mükemmel bir yol seçebilirler.

2018 Favori Renkleri

Her yıl olduğu gibi bu yılında favori renklerinin olduğundan bahsetmek mümkündür. 2018 favori renkleri ile gardırobunuzda bulundurmanız gereken renklerde öne çıkan tonlar bu yıl oldukça beğenilen ve ilgi gören renkler oluyor. En başta mor renk geliyor. Kış mevsiminde ve yaz mevsiminde mevsime özel olarak rahatlıkla kullanılabilen bir renk.

Erkek takımlarında bu yıl ağırlıkla mor rengi görmek mümkün! Caramel bir diğer renk olarak karşımıza çıkıyor ve kışın soğuğunda içleri ısıtan bir renk oluyor. Altın rengi, kırmızı ve turuncu da diğer favori renklerden oluyor. Bu yıl dar kesimler yerini bol kesimlere bırakıyor ve vücudun rahat kalması sağlanıyor. Düşük beller yerine artık moda olan ve kişi sağlığı için de önemle istenilen yüksek bel kesimler bu yılın modasıdır.

Bu Yazıyı Paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir